Verhofstadt ontmoette Soros

3 mei 2007, 10u. Onderhoud met de heer George Soros, chairman open society institute, Wetstraat, Brussel.

Agenda van de eerste minister, mei 2007

Reacties

#40045

Outlaw Mike

 

Ach ja, na 8 jaar kijk ik door die vent heen als ware hij van cellofaan. Ik zie hem niet zo snel een onderhoud hebben met Thomas Sowell. Treurig eigenlijk, verraad plegen tegenover al waar je vroeger voor stond. Had ie zo'n drie jaar terug geen ontmoeting met die blaar van een Naomi Klein? Of was het Noreena Hertz? niet dat het ertoe doet hoor.

#40046

pepperjack

 

En over een paar maand - als hij er nog is, en als Filip veilig terug is - kan hij bv de Dalai Lama eens ontmoeten. Met uiteraard een bijpassende, stoere uitspraak of grenzeloze bewondering. :-)

#40049

Cogito

 

Nu nog Nelson Mandela!

http://www.rhodesia.nl/mand...

#40050

Cogito

 

Oeps...link naar image werkt niet.
Deze wel (het gaat me om het prentje)
http://www.rhodesia.nl/good...

#40062

Eric Jans.

 

Verhofstadt gaat zich na de verkiezingen aansluiten bij een basketball-club. Soros kijkt er vol bewondering naar en kwam zijn sympathie betuigen. Basketball is een 'Open Society-sport', of zoiets.
Ik denk dat Vande Lanotte hierachter zit.
'Ik maak er een basketter van', dacht Vande Lanotte, 'dan kan ik hem controleren'.
Een beetje zoals Di Rupo eens dacht: 'Ik maak er een eerste minister van; dan kan ik hem controleren.'