Vette rochels

Ja, ze wilden me op Lijst Dedecker. Ik heb daar wel sympathie voor, maar ik zou mijn vrijheid moeten verkopen. Dat wil ik niet. Politici zien af hé. Tegenwoordig haal je meer eer door vanop de zijlijn vette rochels te spuwen, dan zelf politicus te worden. (...)

Ik vind dat toch belachelijk dat die Franstaligen hun Belgische vlag uithangen. Ik ben er wel zeker van dat veel Vlamingen België willen behouden, maar het moet wel eerlijk verdeeld worden. Een situatie van rijke regio's en armere regio's heb je ook in andere landen, maar het verschil is wel dat ze bij ons van hun kloten maken en extra eisen stellen. Dat vind ik erover. (...) Nu zullen ze weer zeggen dat ik een rechtse zak ben. Maar vroeger vonden ze me een linkse rakker omdat ik lachte met de rechtsen. En nee, ik ben geen Vlaams Belanger. Straks krijg ik weer boze reacties.

Urbanus, geïnterviewd door LDB in Het Nieuwsblad, 30 oktober 2007

Reacties

#52271

ivanhoe

 

"Tegenwoordig haal je meer eer door vanop de zijlijn vette rochels te spuwen, dan zelf politicus te worden."

Geldt voor zowat 85% van de commentaargevers hier, de "helden." En onder die 85% is ene PDVD toch wel de "grootste" held.

#52280

joe

 

Er zijn ook mensen die zich "politici" noemen en dan nog verkozen worden ook, die niets anders doen dan vette rochels spuwen, niet vanaf de zijlijn, maar op het speelveld (ja, voor hen is het een speelveld) zelf, of het zotje uithangen en filibusteren over de politieke en economische situatie in Thailand, en dat voor een vette pree en een dikke wagen onder hun zweterige reet.