Jack Wheeler over Ted Kennedy
[Dit artikel] bevat geen opgeklopte, zeemzoete, vleierige, zalvende lofbetuigingen aan een man die meer objectieve schade heeft berokkend aan dit land dan enig andere Amerikaan die vandaag nog in leven is. Miljoenen zouden vandaag nog in leven zijn, ware het niet van zijn fanatieke kruistocht in de Senaat om moeders toe te laten hun ongeboren kinderen te vermoorden voor om het even welke reden. Die miljoenen werden intussen vervangen door talloze horden illegale vreemdelingen, dankzij zijn immigratiewetten uit 1965 en 1986.
Niemand - niemand - heeft meer gedaan om de Amerikaanse cultuur opzettelijk te vernietigen door voorstander te zijn van elke cultureel destructieve linkse gekheid in de laatste 40 jaar. Opzettelijk, want er is duidelijk bewijs dat hij een verrader was, bereid om met Sovjetleiders als Yuri Andropov samen te werken om de inspanningen van Ronald Reagante om de Koude Oorlog te winnen te dwarsbomen.
[Ik] juich niet om de pijn en het lijden van een medemens. Zijn type hersentumor is fataal en kan niet worden genezen. Hij tast de zone van de hersenen aan die spraak, schrijven, en lezen controleert. [Ik] hoop dat zijn lijden minimaal zal zijn en zijn heenhaan vredevol - maar niettemin hef ik een vol glas dankbaarheid op het feit dat hij weldra niet meer in de Senaat zal zijn noch in de mogelijkheid om verdere schade te berokkenen aan Amerika.
Jack Wheeler in To The Point News, 23 mei 2008



Reacties
OutlawMike
zondag, 25 mei, 2008 - 22:41Als christen, zelfs als een halfbakken, kan ik me niet verheugen in het lijden van iemand anders. Schadenfreude is mij vreemd. Maar Wheeler heeft wel gelijk. Kennedy is een varken.
En we hebben het zelfs niet over Kopechne en de manier waarop hij de familie, zelfs lang na de dood van Mary-Jo, te kakken heeft gezet. Kennedy zou zich onder EUSSR-politici, met hun cultuur van lafheid, ziekelijk moreel relativisme en waanzinnige ethische vrijpostigheid bijzonder goed op zijn gemak gevoeld hebben.
De Amerikaanse Senaat, en bij uitbreiding de Verenigde Staten, hebben bij het verdwijnen van dit sujet alleen maar te winnen.
traveller
zondag, 25 mei, 2008 - 23:02Ik heb de Kennedy's steeds het begin van het einde van de VS vrijheden gezien. JFK won door de mafia in Chicago en was daarna de halfgod van de democraten.
joe
zondag, 25 mei, 2008 - 23:04Ach die Wheeler, de manier waarop ie hier redeneert, 't is te dom om er zelfs mee te lachen. Om bij een vorige post aan te sluiten: wat Wheeler hier zegt is zelfs geen beetje kritisch zijn, maar een stuntelige poging tot pure onversneden haatzaaierij van de platste domste soort. Ocharme Wheelertje, ik denk dat ie masturbeert als hij een pas geschreven artikeltje nog eens naleest.... als die zijn laatste adem uitrochelt zal er behalve zijn familie en een paar gekke vrienden niemand opkijken.
Avondlander
maandag, 26 mei, 2008 - 10:19De reactie van Joe even herlezen met "Wheeler" vervangen door "Joe": er zit iets in...
joe
maandag, 26 mei, 2008 - 10:29Geef toe, Avondlander, dat was een makkelijke hee. Bij ons destijds in het lager hoorde je zulke reacties ook vaak.
A.Rouet
maandag, 26 mei, 2008 - 11:47Wat het hebben van een ongeneeslijk brein betreft is Wheeler Kennedy al jàààààren voor natuurlijk. Zelf wens ik 'Indiana Jack' overigens een gezond en lang leven toe, zodat hij de wereld (nou ja, zonder lvb.net zou niemand hem hier kennen) verder van zijn pareltjes kan blijven voorzien.
Mag ik daarom vragen luc, steeds naar 'To the Point' te linken, so we all can 'Learn More about Dr. Jack Wheeler and to The Point'? Omdat met duidelijkheid iedereeen is gebaat.
Cogito
maandag, 26 mei, 2008 - 12:06Freakonomics: ik las erin dat abortus DE reden bij uitstek is van de spectaculaire daling van de criminaliteit vanaf pakweg '90. Ik ben geneigd daar geloof aan te hechten. Het is een ook door voorstanders onbedoeld neveneffect van abortus. Of zulke ontwikkeling bijdraagt aan de moraliteit van abortus is voor mij een niet-evidente vraag. Ik vind iig dat een embryo voordat sprake is van enige bewustzijnsontwikkeling, mag geaborteerd worden. Dus pakweg tijdens de eerste weken van de zwangerschap.
Koen Robeys
maandag, 26 mei, 2008 - 12:33Cogito: daar heb ik eens enkele bedenkingen aan gewijd. Omdat een url veel korter is dan copy and paste moet het gevaar van reclame te worden beschuldigd er maar bij:
http://speelsmaarserieus.bl...
pepperjack
maandag, 26 mei, 2008 - 13:01Een glas heffen op iemands overlijden...doet denken aan burgemeester Thielemans bij het overlijden van paus JPII.
Dat is niet gewoon een penalty tegen krijgen, neen, dat is een penalty cadeau geven en vervolgens je keeper weghalen uit doel.
joe
maandag, 26 mei, 2008 - 14:59@a.rouet: (sorry voor de "kleine" off-topic) hoe was het in Cannes? de actrices van de gouden palmwinnaarfilm zagen er in de krant zeer appetijtelijk uit, hopelijk ook in het echt. Een vroegere kotmaat van mij, toen werkzaam bij Film&Televisie en nu quite high bij een ander filminfo-medium, was ook in Cannes. je weet wellicht over wie ik het heb en misschien ben je hem tegengekomen... ik hoop dat hij niet al te zeer het zwijntje heeft uitgehangen?
A.Rouet
maandag, 26 mei, 2008 - 17:03@ joe
Of ik er Roland Lommé ben op het lijf gelopen? Wat tot 3 jaar geleden onvermijdelijk was (gezien de smalle voetpaden in C.), is sindsdien onmogelijk.
joe
maandag, 26 mei, 2008 - 22:39@a.rouet: jaja, onze kotmadam, een westvlaams verfranst vrouwke, hield altijd haar hart vast als hij de trap afliep naar de WC. Maar als hij 's avonds laat tekstjes voor FM BXL aan het uittikken was bracht ze hem soms liefdevol een kopje soep.
LVB
maandag, 26 mei, 2008 - 23:25Over filmfestivals gesproken: het enige filmtijdschrift van Vlaanderen heeft als doelstelling in zijn statuten staan om "de waardevolle film vanuit een christelijke levensvisie te bevorderen". Zou Rouet dan echt met zo'n bende paters naar Cannes trekken?
pepperjack
dinsdag, 27 mei, 2008 - 13:02Kan wel, hij heeft toch wel iets missionaris-isch