Steunpunt Democratie in de Senaat

Binnenkort krijgt de Senaat het gezelschap van een steunpunt voor Democratie en Burgerschap. Dit initiatief van senator Jeannine Leduc werd gisteren goedgekeurd door het Bureau van de Senaat. Het steunpunt bundelt alle initiatieven inzake opvoeding en vorming tot burgerzin en democratie. Daarnaast moet het ook de herinnering aan de oorlogen in de 20ste eeuw levendig houden. Het steunpunt wordt door een comité van senatoren en externe deskundigen begeleid, met gedurende één jaar de medewerking van de Koning Boudewijnstichting. De kosten zijn geraamd op 50.000 euro per jaar.

VLD-nieuwsbrief, 14 juli 2006

Reacties

#23054

Briggs

 

Juist ja, de bevolking heeft nood aan heropvoeding...euh opvoeding.

#23064

Leo Norekens

 

Welcome to Democlatic China.

#23068

Willy

 

Elk steunpunt heeft nood aan personeel: Directeuren, onderdirecteuren, afdelingsverantwoordelijken, secretarissen (liever secretaressen), plus een hoop opstellers. Dat, en alleen maar dat, zal wel de hoofdreden zijn van de oprichting. Verkiezingen in aantocht, altijd een risico, dus de vriendjes nu al plaatsen. Elkeen kent ondertussen wel het Democratisch Koninkrijk België.

#23089

Eric Jans

 

Vrienden: jullie zijn veel te hard voor Jeannine!

Je moet het je voorstellen. Komt daar zo'n dicttor in België een staatsgreep plegen. Eerst wordt het parlement paramilitair uitgeschakeld. Dan is de senaat aan de beurt.
En wie staat daar als laatste nog overeind?

Jawel... het Jeannine Leduc!!
Zij kijkt hen diep in de ogen en vraagt naar hun strategie. Ik bezweer je: die mannen gaan meteen op de loop als ze Jeannine nog maar zien!

Jeannine en haar steunpunt democratie: dat is nu écht één van de betere initiatieven van het nieuwe millennium.
Ik ben er vóór!
Dus mensen... heroverweeg jullie standpunten nog maar eens!