Synthetron-sessie uitgesteld
De Synthetron-sessie van vanavond over "open source versus proprietary software" is tot nader order uitgesteld. Ik wil meer tijd om dit inhoudelijk voor te bereiden en om promotie te maken en deelnemers te werven voor de sessie.



Reacties
ivan janssens
maandag, 18 september, 2006 - 16:32Als ik kan neem ik dit keer deel.
Glenndavid
maandag, 18 september, 2006 - 17:20iets helemaal anders: op de linkdump van 15 september klikte ik op de video op Youtube, en wat blijkt? deze is weggehaald wegens en conflict met de auteursrechten...
check jij het even?
Neverbeendead Religion
maandag, 18 september, 2006 - 21:34Veel werk aan de winkel voor mediaspecialist lvb.
Mediaspecialist lvb ging daarna eens naar de vrt met zijn voorstel om politieke debatten op de televisie anders te doen verlopen.
Alle gasten aan de tafel zouden elk afzonderlijk in een glazen kooi zitten die gedeeltelijk over de tafel gaat zodat alle gasten even comfortabel gezeten blijven.
Doorzichtige, lichtreflectie bewerkte kooien die praktisch geluidsdicht zijn zodat alle stemmen tijdens de uitzending op een apart digitaal audiokanaal staan.
Via digitale televisie krijgt men dan een bijkomende service waarbij men een stem apart kan beluisteren zodat men ze kan volgen omdat tijdens zulke debatten het vaak voorkomt dat men een stem niet meer kan volgen omdat ze alemaal door elkaar aan het praten zijn.
Dat heeft ook tot gevolg dat een moderator de geluidstechnicus onmiddelijk te weten kan geven wie het woord heeft.
De moderator kan dat indien gewenst ook zelf met een apparaatje als hij of zij vindt dat hij of zij daar live goed mee kan omgaan.
Zo kan mediaspecialist lvb dan al eens een audiofragment van een televisie of zelfs radiodebat op zijn blog zetten dat markant is en dat de meesten ontgaan is.
In een andere visie zag ik in de krant staan dat als het voorstel van lvb zou ingevoerd worden, de vlaamse televisie naar alle waarschijnlijkheid een primeur zou hebben op de televisie die internationale navolging zou krijgen.
De binaire e-bron discussie, kortweg de binebron discussie, opvolger van de synethron discussie.
marlon vanco
maandag, 18 september, 2006 - 23:50Dag Bennyboy (Neverbeendead Religion), dat was lang geleden, maar je commentaar is weer niet van deze wereld: meesterlijk!
Beste Luc, ban Benny aub niet, Patrick Dewitte deed het wel, hij heeft het sindsdien geweten, zijn weblogwinkel draaide zelfs niet meer op "break even". DS moest snel interveniëren.
kbuytaert
dinsdag, 19 september, 2006 - 15:57Als het tijdstip me past probeer ik het experiment wel even mee.