Obama en het Beest
Ik heb medelijden met Obama. Zijn overwinning is een magisch moment, en het imago van de Verenigde Staten zal er zeker op verbeteren, maar meteen daarna zal het alle hens aan dek zijn. Waar gaat hij in godsnaam het geld vinden om de broodnodige veranderingen door te voeren? Het land is bankroet! Hij zal ook moeten opboksen tegen het establishment, de machtige conservatieve lobby's, de multinationals, het Pentagon én de media. Op dit moment zijn die hem gunstig gezind, maar dat kan razendsnel veranderen. Er zijn duistere krachten aan het werk. Het Beest laat zich niet gemakkelijk temmen!
Oliver Stone, geïnterviewd door Eric Stockman in Humo, 10 november 2008



Reacties
Avondlander
woensdag, 12 november, 2008 - 21:40Hij moet gelukkig niet opboksen tegen Hollywood. Stone heeft reeds een scenario in het achterhoofd voor een eventueel falen van Obama met een bijzondere plaats voor duistere krachten.
vuurland
woensdag, 12 november, 2008 - 22:29Die media en al die andere stoute mensen die tegen hem zijn? Dat zal wel meevallen.
Wat misschien minder zal meevallen is weerwerk bieden aan de bronnen van de bergen campagnegeld die hij gekregen heeft.
In ieder geval: campagne "En als hij het niet kan is het toch de schuld van de anderen" is begonnen.
Dr. Ernst
donderdag, 13 november, 2008 - 08:37Ik zou zeggen: elke week een stevige groentenpizza van Mc Cain en Obama vindt zijn energie om te doen wat nodig is.
Bompa
donderdag, 13 november, 2008 - 10:21Wanneer volgen de analyses van Erik van looy op de kredietcrisis, de staathervorming. Beleggingsadvies van Jan Verheyen? Een Politieke analyse van Gil Peeters? Mediamensen, overal inzetbaar, de droom van elke VDAB-consulent.
fcal
donderdag, 13 november, 2008 - 18:29Obamas "personeelsdienst" heeft volgende vragenlijst opgesteld voor belangstellenden, die wensen te solliciteren voor een betrekking in de regeringsploeg. Een grondige professionele benadering. Waarom hebben de media nooit iets dergelijks gevraagd aan de nu geslaagde presidentskandidaat, dan had de burger hem zeker beter kunnen plaatsen. In het licht van de geformuleerde criteria had hij wellicht een te groot risico kunnen betekenen.
http://graphics8.nytimes.co...