Boek over Vader Bush
Tijdens zijn campagne voor de presidentsverkiezingen ontsloeg Michael Dukakis zijn campagne-assistente Donna Brazile (die later de campagneleidster van Al Gore zou worden) omdat ze een gerucht had verspreid. Het gerucht luidde dat toenmalig vice-president George H.W. Bush een liefdesaffaire had met zijn assistente. Deze details worden uiteengezet in een nieuw boek van de dochter van Bush, Doro Bush Koch.
Voor dit boek, ""My Father, My President: A Personal Account of the Life of George W. Bush" interviewde Doro Koch 135 personen, van Dukakis over voormalig president Clinton tot Tony Blair, president Bush, Laura Bush, Jeb Bush en Dick Cheney. Bovendien verzamelde ze schriftelijke getuigenissen van 167 mensen.
In 1999 vermeldden slechts enkele nieuwsberichten het ontslag van Donna Brazile wegens het verspreiden van een gerucht over Bush en Jennifer Fitzgerald, Bush's assistente toen hij zaakgelastigde was in China en later toen hij directeur van de CIA was. Toen hem om een reactie werd gevraagd, reageerde George H.W. Bush in juni 1987 tegenover Newsweek: "Het antwoord op de grote A-vraag is N.-O." (...)
Gevraagd of er iets was waarvan hij spijt had, antwoordde Koch: "Hij had er spijt van dat hij 'read my lips - no new taxes' had gezegd, en daarna akkoord moest gaan met een belastingsverhoging, voor de bestwil van het Amerikaanse volk maar tot zijn eigen politieke schande". Ze zei dat Bush de indruk had dat, had hij over hetzelfde communicatietalent beschikt als Ronald Reagan, hij die beslissing beter had kunnen uitleggen.
Ronald Kessler op Newsmax.com, 9 oktober 2006


