Zal de Bush-recessie het eurosocialisme vernietigen?

Zou het niet prachtig zijn als de zogenaamde "Bush-recessie", zoals ze genoemd wordt, verantwoordelijk zou zijn voor de ineenstorting van het Europese socialisme, zoals Reagan en zijn defensie-uitgaven geleid hebben tot de ineenstorting van de Sovjet-Unie?

Rush Limbaugh in zijn radioprogramma, 26 mei 2010

Reacties

#95827

jvn1k

 

... en zoals de aanwezigheid van Luv in de hitparade geleid heeft tot global warming

#95834

Cogito

 

Versta ik hieruit dat U de verdienste van Reagan inzake de untergang van het Sovjetrijk in twijfel trekt?

#95835

Bart Vanhauwaert

 

Het zal waarschijnlijk net zoveel veranderen als de bankencrisis het Amerikaanse kapitalisme heeft geraakt.

Kortom : hervormingen : ja, een fundamentele omverwerping : neen.

En ik denk dat Griekenland net zo goed in de problemen was gekomen zonder recessie.

#95837

jvn1k

 

@Cogito: evenveel verdienste als mijn verdienste inzake de komende Untergang van LDD en VB.
Reagan maakte zich enkel dienstig voor het McCartyisme, en heeft toen de wereld filmpareltjes geschonken als "Bedtime for Bonzo", maar daarna was de rek er af.

#95838

Benny Marcelo

 

Onder Reagan is wel de muur gevallen en heel het socialistisch Rusland gëïmplodeerd. Dat zijn filmpjes niks waard zijn is een pak minder belangrijk. Achter de muur leven was verplicht, filmkes kijken doe je vrijwillig.

#95839

ivan janssens

 

Misschien even aandacht schenken aan wat een kenner er van dacht?
http://www.nytimes.com/1992...

#95840

jvn1k

 

voila, de russen zaten echt niet te wachten op ronnyboy. "the grrrreat communicator", laat me niet lachen.
spreek eens met een paar oudere russen en je weet genoeg. erg dat sommigen zich nog altijd laten indoctrineren door amerikaanse media en geschiedenisboekjes.

#95842

traveller

 

@ ivan janssens & jvn1k

De oorzaak van strenger KGB optreden en meer politieke controle in Rusland lag dus bij de Amerikanen???
ik ben daar tientallen keren geweest in de jaren '60/'70 samen met alle andere communistische landen.
De oorzaak was de armoede en het gebrek aan verbruiksgoederen , slechte behuizing en algemeen ongenoegen.
De Amerikanen reageerden niet tegen de Russische bevolking maar wel tegen de oorlogshaarden in Afrika, Azië, Zuid-Amerika, Cuba, of was dat allemaal om te lachen?
De Sovjets hadden verdomme gans Europa geïnfiltreerd, alleen in West-Duitsland hadden ze 300.000 "medewerkers", betaalde en onbetaalde sympathisanten. Ik heb dingen gezien die me hallucinant leken en waar leden van de intelligentsia aan onderworpen werden om hen belachelijk te maken bij de bevolking, die echter niet meer kon lachen.
Het is Reagan en zijn militaire projecten plus zijn akkoord met koning Fahd om de ruwe olie prijs te doen zakken die de Sovjets finaal op de knieën kreeg, samen met Afghanistan, dat hen ook door Reagan met de Stingers te duur werd. Reagan's buitenlandse politiek was de strohalm die hun financiële rug brak. Het was een wedloop tegen de tijd, Europa werd steeds meer marxistisch. Reagan won de wedloop.

#95843

Cogito

 

Wat Joe-vindt-nog-1-koproliet bedoelt met zijn oude Russen is dat die allemaal - vlak voor hun untergang - zeiden: "wat hebben we het hier toch goed". Net als onze sossen alhier heden.

#95845

jvn1k

 

dream on Coco!