Ook Dutroux was een Marokkaan

Joe Van Holsbeeck is dus niet vermoord door verschrikkelijke bruine moslims, maar door brave blanke christenen, afkomstig uit het land van wijlen Paus Johannes-Paulus II. Dit is dan het voorlopige eindpunt van een brainwashing zonder voorgaande van de hele Belgische bevolking. Iedereen - gerecht, media, publieke opinie - ging er van uit dat de moord het werk was van ,,Noord-Afrikanen''. Op basis waarvan? Getuigenverklaringen. Herinnert iemand zich nog de ontsnapping van Dutroux? Toen hij het Justitiepaleis uit stormde botste hij op een onthutste voorbijganger. Deze man, een bevoorrechte getuige dus, verklaarde nadien dat hij overvallen was door iemand die er als een Marokkaan uitzag. Het zegt iets over de betrouwbaarheid van getuigen.

Walter Zinzen in De Standaard, 26 april 2006

Reacties

#19469

Peter Fleming

 

ik verwijs naar mijn reactie op het vorige citaat

#19471

Eric Jans

 

Is Rood Waltertje de mening toegedaan dat getuigenverklaringen dan maar moeten weggehouden worden uit de media wanneer moord-daders voortvluchtig zijn?

Maar ik geef toe dat de Belgicisten hier weereens een uitstekende gelegenheid hebben om de publieke opinie diets te maken dat er in de meeste van die Vlamingen (betalende partij van het Belgische beleid, betalend met massas geld, grondgebied, bevoegdheden, rechten) toch wel ergens een racistisch fascistje moet huizen! Het wordt niet in zoveel woorden gezegd, maar het blijft de bottom-line zoals ze dat al 20 jaar en méér is.

Ook mevrouw Onkelinkx had het erover dat we eens diep in ons geweten mochten kijken. Waarom, als ik vragen mag... en ook als ik niet vragen mag?
Neen, mevrouw de ex-Vlaming, ik blijf vinden dat die daders veel weg hebben van het Noord-Afrikaanse mensentype. Ik heb geen zin om mij daar schuldig over te voelen.
Niemand in de media heeft Noord-Afrikanen of islamieten als geheel willen culpabiliseren (je vliegt uit de redactie als je dat doet, zo simpel is het!) zoals u misschien wel Vlamingen culpabiliseert!
Kijk eens in uw eigen Belgicistische geweten, zou ik zeggen!

Bovendien: waar waren al die 'gewetenschoppers' om te verduidelijken dat het om een vermoeden ging? Wat meer is: een getuigenverklaring gaat altijd om een vermoeden.
We hebben mevrouw Onkelinkx zelfs niet nodig voor dat soort duiding.
Het publiek keek uit naar 2 Noord-Afrikaanse types: wat isz daar mis mee? Zijn wij nu racisten omdat het om Polen gaat? Ho maar! Het land van de vorige Paus! Katholieker kan niet! Kijk maar eens in je geweten!

Ik zeg: onnozele trut!

Bovendien doorkruisten de opmerkingen van Danneels (paaspreek) ook nog eens de hele getuigenverklaringen.
De getuigen kregen op hun donder wegens laksheid!
Het zullen enthousiaste getuigen geweest zijn... vooral als je moet verduidelijken dat het om een 'vermoeden' gaat dat het Noord-Afrikanen waren!
Allemaal lakse racisten, die getuigen!

Aan mevrouw Onkelinkx, aan rood Walterken: neen... ik heb hier geen slecht geweten over. Sla u zelf maar op de borst en ga te biechten bij Danneels: 10 penetenties en vijf rozenhoedjes voor jullie.

#19474

Eric Jans

 

Of beter nog: slacht eens een (Vlaamse) lam(meling) in je tuin. Maakt veel goed!

#19480

Willy

 

Mijn zwager heeft de franse nationaliteit. Zijn bedovergrootvader ook. Toch wonen ze al onheuglijke tijden in vlaanderen, en kennen ze geen woord frans. Hij durft nog steeds geen voet op franse bodem zetten. Reden : schrik voor de militaire dienstplicht, al dan niet gerechtvaardigd.
Mocht mijn zwager nu in amsterdam iemand neersteken, gaat de media het dan hebben over een Fransman ?
Een ingewikkeld voorbeeld om de willen zeggen dat het nog lang niet bewezen is dat die Polen geen noord-afrikaanse roots hebben.

#19512

Nicolas Raemdonck

 

Maar allé, weet je dat dit toch maar zielig overkomt om toch te willen bewijzen dat die Polen toch Noord-Afrikanen waren. Wat dan nog? Wat heeft het bewezen? Kijk, er zijn problemen met immigratie, en die ik ontken ik niet maar een Eurarabia is een illusie. We kunnen nu al evengoed over Eurpolen gaan spreken.

#19514

Briggs

 

Ik herinner mij dat niet...hoe komt het dat Walter Zinzen zich dat herinnert?

#19515

Jöe

 

Wel, Briggs, omdat jij een selectief geheugen hebt zeker? Of misschien was je toen nog niet geboren.

Walter (rood of niet) heeft een punt. De meeste autochtonen zijn "bange blanke mannen" (m/v) geworden. Wiens schuld dat is laat ik hier in het midden.

Verder heb ik toch eens goed moeten lachen met de pre-puberale opmerkingen over een zogenaamde linkse samenzwering om de schuld bij die Polen te leggen. Ik dacht dat ik qua onzin hier het toppunt al had gezien, maar dit sloeg alles.

#19520

Eric Jans

 

@ Jöe:
Dat wil ik ook lezen. Waar ontwaar jij iets over 'een linkse samenzwering'? Wat bedoel je?

#19538

Jöe