Migrantenstemrecht
Ik stel voor dat u met vragen over het migrantenstemrecht naar Steve Stevaert gaat. Was het de moeite om voor enkele tientallen kiezers een coalitiepartner zo te destabiliseren? Om het Vlaams Belang een cadeau van een paar procent te geven? Ik ben er zeker van dat de socialisten, als ze eerlijk zijn, 'neen' zullen antwoorden.
Bart Somers, geïnterviewd door Ruud Goossens in Humo van 6 juni 2006



Reacties
Leo Norekens
woensdag, 7 juni, 2006 - 20:55Was het de moeite om z'n eigen partij zo te laten destabiliseren, een groot deel van z'n leden en kiezers te choqueren en weg te jagen, alléén maar om de regering te redden en zélf aan boord te blijven?
Ik ben er zeker van dat de liberalen, als ze eerlijk zijn, 'neen' zullen antwoorden.
Eric Jans
donderdag, 8 juni, 2006 - 08:17@ Leo:
Inderdaad, Leo, zo'n keer het been stijf houden en eens ergens een breekpunt van maken... dát zit er voor een Vlaams politicus blijkbaar niet in.
Of moet ik zeggen 'een zogezegd' Vlaams politicus, die door Belgicisten geparachutteerd werd om zijn kiesvee te misleiden?
Ik denk er al een tijdje zó over.
Bartje Somers... een politieke hoer om van te walgen.