Overheidswebsites voldoen niet
De federale overheid krijgt maar van 24% van de burgers een positief rapport voor de online dienstverlening. In het Vlaamse en Waalse Gewest is dat slechts 20 en 10%. De lokale besturen halen met 28% de beste score. Maar globaal is de tevredenheid afgenomen tegenover 2004. Volgens InSites geraakt slechts één op de drie surfers nog wijs uit de overheidsinformatie op het web.
WDP in De Standaard, 6 oktober 2006



Reacties
Cogito
vrijdag, 6 oktober, 2006 - 11:39Soms staat er informatie op overheidswebsites die na verloop van tijd plots op raadselachtige wijze verandert. Zoals hoeveel moorden er in België per honderdduizend inwoners per jaar gebeuren.
Briggs
vrijdag, 6 oktober, 2006 - 15:39tja, het zijn dan ook wanordelijke websites met veel blabla en weinig directe toegang tot info.