Michael Jackson: islamiet, jood of jehovagetuige?

(...) In februari 1993 vroeg Michael Jackson toelating om het nieuwe Holocaustmuseum in Los Angeles te bezoeken. (...) Rabbijn Marvin Hier (...) leidde Jackson rond (...). De rabbijn zei dat Jackson, die twee uur in het museum verbleef, bij het verlaten van het gebouw in tranen uitbrak. Nadien schreef hij de rabbijn een brief om te melden dat hij nog wekenlang geweend had.

Twee jaar later correspondeerden rabbijn Hier en Michael Jackson opnieuw met elkaar maar de toon van hun brieven was dit keer wel erg verschillend. De popster had een song uitgebracht met de woorden "Jew me, sue me, everybody do me / Kick me, kike me, don't you black and white me". (Kike is een scheldwoord voor Jood). (....) Daarop dook Jackson noodgedwongen terug de studio in voor een remake waarbij hij "Jew me" en "kike me" verving door "do me" en "strike me". (...)

Toen dook een opgenomen telefoongesprek op waarin de popster zijn twee voormalige zakenpartners, beiden Joods, "uitbuiters" noemde. (...) Abraham Foxman, de voorzitter van de Anti-Defamation League zei in een interview met de Jerusalem Post dat de antisemitische karaktertrekjes van het idool bekend waren: 'Telkens als er problemen opdoken in zijn leven dan kregen de Joden de schuld", aldus Foxman.

Ondertussen hadden de fans opgemerkt dat Jackson, die zich voor de rechtbank moest verantwoorden wegens een aanklacht voor kindermisbruik, bij het verlaten van het gerechtshof een rode draad om zijn pols droeg. Meer popsterren, waaronder Madonna, die met het bekende [joodse] Kaballa Centrum in LA in contact waren gekomen dragen of droegen zo'n rode koord om hen te behoeden van het kwade oog.

Het voorbije jaar schoven de kaballa-geruchten naar de achtergrond toen bekend raakte dat Jackson zich tot de islam zou bekeren. Volgens zijn broer zou hij dat stiekem hebben gedaan en zijn naam omgedoopt hebben in Mikaeel. Mogelijk kan zijn begrafenis daarover duidelijkheid brengen want daar zal hij ofwel volgens de gebruiken van de Getuigen van Jehova begraven worden, dat is de enige religie waarin hij werd opgevoed, ofwel zullen de islamitische rituelen gebruikt worden. (...)

De moeder van zijn twee oudste kinderen Prince Michael (12) en Paris Michael Katherine (11), Debby Rowe, is Joods. Dat impliceert dat de kinderen Joods zijn. (...)

Arnold Klein, de huisarts van Michael Jackson, beweert dat hij en niet Michael de vader is van de twee oudste kinderen van de overleden popster. (...) Klein, zoals de naam al doet vermoeden, is eveneens Joods.

Joods Actueel, augustus 2009

Reacties

#85710

EricJans

 

En wat moeten we met deze informatie?

#85725

joe

 

reageren met iets over belgiscisten, tiens.

#85729

EricJans

 

@ Joe:

Goed idee: Michael Jackson zou zich uitstekend goed thuis gevoeld hebben in dit door omfloerste Belgicisten als jij zo hartstochtelijk bevoorwoorde 'Neverland'!
Ook hier in ons Neverland (een gratis pretpark dat flirt met het bankroet) zie je die gewetensstrijd tussen de onvoorwaardelijke ontegenspreekbaarheid van de 'islam' (verdraagzaamheid genaamd) en het recht van joden om hun eigen overtuiging te mogen beleven.
Historicus (?) 'Pirenne' schreef zijn eerste teksten over de ideologie van het 'Belgicisme' tussen twee anti-joodse schotschriften door.
Het klinkt als een tekst van 'NeverBeenDeadReligion' maar de feiten zijn juist.
Zou de UGent - die dit jaar een overzichtstentoonstelling over Pirenne inrichtte - dát antisemitische aspect van Pirenne ook toegelicht hebben? Of werd dat netjes weggegomd of onder de mat geveegd?
Voor mij toch liever 'a promissed land', 'a land of hope and glory' dan jouw kapotgerelativeerde, cynische pretpark 'Neverland', met een draaimolen als parlement en een spiegelhuis als regering.
Ik ga voor 'Vlaamse Kermis': een stuk bescheidener maar 10 keer gezelliger. Daar voelen kinderen zich écht thuis.
Goed zo?

#85747

joe

 

zo kennen we je. en nu terug in je kooi!